Maluszki do adopcji [6zł] Śro Domowe hot-dogi (kiełbasa parówkowa od lokalnego dostawcy, ser żółty, keczup, mąka pszenna, drożdże, mleko, jajko, ogórek konserwowy) potrawa do zjedzenia bez podgrzania, lub po wcześniejszym podgrzaniu.

4 likes, 0 comments7 hours ago

Jesienna lemoniada! Syrop z pigwowca. Pełnia witaminy c! Polecam Rosół Regeneracyjny 🙂

5 likes, 1 comments19 hours ago

W jednej popowej piosence w radiu wyłapałam słowa „wrzućmy kolory w nasze dni…” Komponując sałatki często mi się kojarzą z nią. Zatem Maluszki do adopcji [6zł] Wt Burak i papryka z wolnego wybiegu krucha sałata z fetą i salami+kasza jęczmienna (sałata, salami, ser typu feta, papryka, tarty burak, czerwona cebula, ziarno dyni, sos musztardowy winegret)

6 likes, 0 comments1 day ago

Zdobycze z targów NATURA FOOD Zakupione, sprezentowane. Reflektujecie na linki?

4 likes, 1 comments1 day ago

Czy salami może mieć dobry skład? Cieżko, ale udaje się! I takie oto do jutrzejszej sałatki bach….

2 likes, 1 comments1 day ago

Uwaga! Konkurs czy inna rozdawajka Ciężko o definicję Czas trwania – 15-19.10 Realizacja upustów od 29.10, żeby dać czas Waszym znajomym na złożenie zamówień.

11 likes, 4 comments2 days ago

15.10 pon – maluszka do adopcji? [6zł] krucha sałata z pieczonymi warzywami i sosem arachidowym + kasza orkiszowa (sałata, pieczona marchew, pieczona pietruszka, twaróg smażony, masło orzechowe, miód, sos sojowy, chilli, sok z limonki, kasza orkiszowa)

5 likes, 0 comments2 days ago

Polecam zamawianie z wyprzedzeniem hołdując zasadzie minimalizowania marnowania jedzenia.

4 likes, 0 comments2 days ago

Jak by to moja babcia powiedziała – „a co to za pizdryki?!” Ano takie lokalne tycinki z „wolnego wybiegu” o obłędnym smaku cudownie korespondują ze smakami świata. Słodkim włoskim twarogiem, i niemalże tajlandzkim sosem pachnącym limonką, fistaszkami i sosem sojowym….

8 likes, 0 comments2 days ago

NATURA FOOD Ciekawie Potomek zadowolony Ciekawe spotkania ze znanymi- Frupp, i nowymi o których wkrótce opowiem Smacznej soboty!

2 likes, 0 comments3 days ago

Hasztag Rosół jedzie na targi Na poprzednie porzuciwszy rodzine Na NATURA FOOD razem ze starszym potomkiem Hasztag polowanie na nowinki!

10 likes, 1 comments4 days ago

A jaki będzie nadchodzący tydzień? Narazie mamy weekend. Wykorzystajmy go na hartowanie się!

3 likes, 0 comments4 days ago

Piątkowe maluszki w oczekiwaniu na nowych właścicieli. Adoptujmy 12-10 pt krucha sałata z warzywami i kaszą bulgur (sałata, kasza bulgur, cieciorka, papryka, ogórek, czerowna cebula, orientalny sos pomidorowy na bazie twarogu)

3 likes, 2 comments5 days ago

Jutro kolejny dzień dostaw…. a tymczasem Rosół musi sie posilić. Z racji unikania nabiału Lubuję się w wegański „nabiale” Kokosowe są obłędne! Tylko cena 4 zł odstrasza :/

3 likes, 0 comments5 days ago

Czwarteczek – dniem kanapeczek? Rosół poetą nie zostanie…. to może chociaż karmnikiem ? Kto zamawia kanapki? Palec pod budkę A ja idę pucować rower….

4 likes, 0 comments6 days ago

Zjadacze! Adopcje Środowych naleśników przebiegły tak sprawnie, że właściwie zanim wyruszyły w podróż wszystkie znały swoich przyszłych właścicieli. Dziękuję I w imieniu chrupiących rzodkiewką i sałatą kanapek z pastą z sera blu i schabem polecam adopcję Maluszków.

15 likes, 0 comments6 days ago

Ideologia zero waste – jak być eko i nie zwariować? :: Codzienny Poznań

Hasztag ZeroWaste – nie marnować w uproszczeniu W domu jako gospodyni można te zasadę zastosować niemalże do maximun Zawodowo szykując posiłki często dla trochę niesprecyzowanej ilości odbiorców – już ciężej. Ale ja Rosół się staram. Kiedyś może wprowadzą opakowania biodegradowalne do zgrzewarki lanczboxów i bede najszczęśliwszym Rosołkiem karmicielem https://www.codziennypoznan.pl/artykul/2018-04-23/ideologia-zero-waste-jak-byc-eko-i-nie-zwariowac

6 likes, 2 comments6 days ago

Naleśniki chyba muszą być co tydzień Nic tak szybko się nie rozchodzi A tymczasem burza mózgów jak pokroić bułkę żeby była ergonomiczna w jutrzejszych kanapkach ….

1 likes, 1 comments1 week ago

10-10 Sr naleśniki ze szpinakiem w szczypiorkowym sosie (mąka pszenna, jaja, mleko, szpinak, ser żółty, śmietana, jogurt, majonez, koper, szczypior, sól, pieprz)

4 likes, 4 comments1 week ago

Poznajmy się bliżej…. Technicznie Jeden z pierwszych kroków przygotowywania sałatek …. Dezynfekcja

5 likes, 0 comments1 week ago

Jedzonko dostarczone a jeszcze zebrane witaminki Kto wie, co to?

0 likes, 6 comments1 week ago

Są wsród Was Czytacze tacy którym dane było dzięki tej sałatce zostać Zjadaczem. Kto dziś za sprawą Maluszka dołączy do grona?

6 likes, 2 comments1 week ago

Kochani (jak to mawiają celebryci) dziękuję za coraz stadniejsze zamówienia z wyprzedzeniem, jak i za coraz sprawniejsze poranne adopcje maluszków Kolejny pracowity dzień za Rosołkiem. Do smacznego zobaczenie jutro!

23 likes, 1 comments1 week ago

Maluszki do adopcji – niektórym już znany smak: 08-10 pon krucha sałata ze schabem i sosem śliwkowym +kasza pęczak (sałata, rzodkiew, młoda cukinia, schab pieczony, pestki dyni, sos śliwkowy)

3 likes, 1 comments1 week ago

Legenda głosi że da się przeżyć bez rosołu w niedziele…..

8 likes, 7 comments1 week ago